Cena projektu:
9500 Zł

Podstawowe dane

Powierzchnia parteru: 173,82 m2
Powierzchnia piętra: 159,31m2
Powierzchnia całkowita: 333,13 m2
Powierzchnia zabudowy: 211,70 m2
Kubatura: 1695,00 m3
Wysokość do okapu: 7,03 m
Wysokość budynku: 9,85 m

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA

Ściany zewnętrzne: dwuwarstwowe, bloczek gazobetonowy + styropian
Strop: nad parterem i nad piętrem płyta żelbetowa monolityczna
Schody: żelbetowe, monolityczne ze spocznikiem
Ścianka kolankowa: 25cm
Dach: czterospadowy, nachylenie 25º, pokrycie z blachy płaskiej, 

PLIKI DO POBRANIA


Opis

PRIMAVERA to projekt budynku usługowo - mieszkalnego o prostej i ponadczasowej bryle z szerokim wachlarzem możliwości adaptacyjnych w zależności od zapotrzebowania. Parter budynku został zaprojektowany z myślą o prowadzeniu usług, np. handlu detalicznego. W tym celu przewidziano jednoprzestrzenną salę sprzedaży z której zapewniono bezpośredni dostęp do pomieszczeń socjalno – szatniowych oraz węzła sanitarnego przeznaczonego dla personelu. Dodatkowo ze względu na powierzchnię usługową przewidziano toaletę dla klientów, która została dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Układ funkcjonalny budynku uzupełnia pomieszczenie kotłowni, które jest dostępne z zewnątrz oraz pomieszczenie gospodarcze zlokalizowane w przestrzeni pod schodami.

Piętro budynku zostało przewidziane w trzech wariantach:

Wariant 3(prezentowany)- na piętrze budynku wydzielono dwa lokale mieszkalne o powierzchni 59,43m2 i 77,75m2. W apartamentach w zależności od powierzchni wydzielono jedną lub dwie sypialnie. Dodatkowo każdy z nich posiada przestronny pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym oraz funkcjonalną łazienkę. W apartamencie trzypokojowym przewidziano również miejsce na garderobę.

Pozostałe dostępne warianty projektu to:

Wariant 1 – wydzielono 2 lokale usługowe, które mogą zostać wykorzystane do prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej, takiej jak biuro. Każdy z lokali posiada dostęp do zaplecza socjalnego oraz węzła sanitarnego. Przewidziano również toaletę dla klientów, która została przystosowana do wymogów osób niepełnosprawnych.

Wariant 2 – piętro budynku zostało podzielone na dwie części. Część pierwszą przewidziano pod lokal biurowy z dostępem do zaplecza sanitarnego i socjalnego. W części drugiej zaplanowano salon fryzjerski oraz salon kosmetyczny ze stanowiskiem do wykonywania zabiegów na twarz i stanowiskiem do manicure. Obsługa salonów będzie posiadała dostęp do wydzielanego pomieszczenia socjalno – szatniowego oraz węzła sanitarnego, który został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ze względu na profil działalności wydzielono pomieszczenie porządkowe z miejscem na lodówkę służącą do przechowywania zużytych odpadów kosmetycznych.

Niewątpliwą zaletą prezentowanego obiektu jest elastyczność w dostosowaniu go do indywidualnych potrzeb. Prezentowane warianty nie wyczerpują możliwości aranżacyjnych i stanowią jedynie przykład w jaki sposób wykorzystać dostępną powierzchnię. 

 


ElewacjeGwarancja najniższej ceny

Dbamy o najlepszą ofertę dla naszych Inwestorów.Dopasujemy projekt do Twoich potrzeb

W kilka chwil wybierzesz z nami swój wymarzony dom.Kompleksowa obsługa

Pomożemy Ci we wszystkich formalnościach, dostosujemy projekt do Twoich indywidualnych potrzeb.Najkrótszy termin dostawy

Projekt wymarzonego domu może być u Ciebie nawet następnego dnia po zamówieniu.

MyLiveChat