Cena projektu:
3499 Zł

Podstawowe dane

Powierzchnia użytkowa: 100,71m2
Powierzchnia całkowita: 130,98m2
Powierzchnia zabudowy: 174,35m2
Kubatura brutto: 774,20m3
Kubatura ogrzewana: 343,17m3
Wysokość budynku: 6,70m
Wysokość do okapu: 2,85m
Powierzchnia dachu: 270,00 m2

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA

Ściany zewnętrzne: dwuwarstwowe, beton komórkowy 24cm + styropian 18cm
Strop nad parterem: płyta żelbetowa
Dach: wielospadowy, nachylenie 30º

PLIKI DO POBRANIA


Opis

GWINEA to projekt kompaktowego ale niezwykle funkcjonalnego i przytulnego parterowego domu o szerokim spektrum możliwości adaptacyjnych. Dom ma jedynie 130,98m2 powierzchni całkowitej, ale znalazły w niej swoje miejsce przestronny salon z odrębną kuchnią, 3 pokoje oraz wygodna łazienka ze wszystkimi przyborami. W komunikacji przewidziano umieszczenie pojemnych szaf w zabudowie. Dopełnieniem funkcjonalności parteru jest strefa techniczna tj. pomieszczenie gospodarcze z zabudowaną szafą, przez które komunikujemy się z ustawnym garażem jednostanowiskowym a dalej z przestronną kotłownią. Dzięki temu, w domu z pewnością wygodnie zamieszka 4-5 osobowa rodzina.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom funkcjonalnym, powstał dom, który można z łatwością dostosować do indywidualnych potrzeb w zakresie powierzchni i przeznaczeniu poszczególnych pomieszczeń, ponieważ cechuje go duże spectrum możliwości adaptacyjnych. Np. łazienka między wiatrołapem a kuchnią może być zamieniona na spiżarnię lub garderobę. Jej powierzchnia jest wystarczająca aby nawet zrealizować obie te funkcje. Również salon może być z łatwością powiększony. Wystarczy usunąć ściankę działową by połączona w ten sposób z salonem kuchnia wyraźnie zwiększyła przestrzeń strefy dziennej. 

GWINEA przekonuje do siebie przede wszystkim funkcjonalnością wnętrza. Dodatkowym silnym atutem jest współczesny styl, dzięki czemu dom, mimo zwartej i prostej bryły jest niezwykle atrakcyjny architektonicznie.

 


ElewacjeGwarancja najniższej ceny

Dbamy o najlepszą ofertę dla naszych Inwestorów.Dopasujemy projekt do Twoich potrzeb

W kilka chwil wybierzesz z nami swój wymarzony dom.Kompleksowa obsługa

Pomożemy Ci we wszystkich formalnościach, dostosujemy projekt do Twoich indywidualnych potrzeb.Najkrótszy termin dostawy

Projekt wymarzonego domu może być u Ciebie nawet następnego dnia po zamówieniu.

MyLiveChat