Cena projektu:
3849 Zł

Podstawowe dane

Powierzchnia użytkowa: 109,00m2
Powierzchnia całkowita: 134,74m2
Powierzchnia zabudowy: 186,58m2
Kubatura brutto: 833,85m3
Kubatura ogrzewana: 361,10m3
Wysokość budynku: 6,45m
Wysokość do okapu: 2,82m
Powierzchnia dachu: 266,00 m2

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA

Ściany zewnętrzne: dwuwarstwowe, beton komórkowy 24cm + styropian 15cm
Strop nad parterem: płyta żelbetowa
Dach: wielospadowy, nachylenie 30º, pokrycie z dachówki ceramicznej

PLIKI DO POBRANIA


Opis

JUKATAN 2 to wariant nieco zmodyfikowanego projektu JUKATAN. Jest to projekt nowoczesnego domu parterowego z jednostanowiskowym garażem o prostej bryle, przekrytej wielospadowym dachem. Od strony ogrodu zaprojektowano zadaszony taras, powiększający w atrakcyjny sposób przestrzeń wypoczynkową mieszkańców. W układzie wewnętrznym domu wyodrębniono strefę dzienną i nocną, zapewniając mieszkańcom swobodę ich niezależnego użytkowania. Przestronna część dzienna domu to komfortowy salon z otwarciem na taras oraz funkcjonalna, pełna naturalnego światła kuchnia z przyległą spiżarnią, która zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania produktów spożywczych. Wyraźnie wyodrębniona strefa nocna dostępna jest z korytarza. Komfortowy wypoczynek prywatny zapewniają domownikom trzy doświetlone i ustawne pokoje. W stosunku do projektu pierwotnego w JUKATANIE 2 sypialnia gospodarzy zyskała osobną garderobę kuchnię otwarto na salon, zyskując na przestronności strefy dziennej.  

Jednym z wielu atutów zaprezentowanego projektu domu jest duża ilość miejsc, w którym można zabudować szafy, ułatwiające utrzymanie porządku oraz dodatkowe pomieszczenie gospodarcze zlokalizowane w centralnej części domu. Niewątpliwie doskonale sprawdzi się ono jako miejsce do przechowywania sprzętu niezbędnego do utrzymania porządku. Dostęp do zaplecza gospodarczego, które stanowi jednostanowiskowy garaż i kotłownia przewidziano z zewnątrz, a także z wnętrza domu - bezpośrednio z wiatrołapu.

Projekty z serii JUKATAN to interesująca propozycja dla osób pragnących zamieszkać w nowoczesnym domu parterowym z zachowaniem rozsądnych kosztów budowy i późniejszej eksploatacji.

 

 

 


ElewacjeGwarancja najniższej ceny

Dbamy o najlepszą ofertę dla naszych Inwestorów.Dopasujemy projekt do Twoich potrzeb

W kilka chwil wybierzesz z nami swój wymarzony dom.Kompleksowa obsługa

Pomożemy Ci we wszystkich formalnościach, dostosujemy projekt do Twoich indywidualnych potrzeb.Najkrótszy termin dostawy

Projekt wymarzonego domu może być u Ciebie nawet następnego dnia po zamówieniu.

MyLiveChat