Cena projektu:
3549 Zł

Podstawowe dane

Powierzchnia użytkowa: 137,45m2
Powierzchnia całkowita: 152,60m2
Powierzchnia zabudowy: 98,10m2
Kubatura: 640,00m3
Wysokość budynku: 8,38m
Wysokość do okapu: 6,37m
Powierzchnia dachu: 168,00 m2

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA

Ściany zewnętrzne: dwuwarstwowe, beton komórkowy 24cm + styropian
Fundamenty: płyta żelbetowa
Strop nad parterem: płyta żelbetowa
Dach: dwuspadowy, nachylenie 40º

PLIKI DO POBRANIA


Opis

CANARIA to projekt funkcjonalnego i przytulnego domu z poddaszem użytkowym. Założeniem przyjętym do projektowania było stworzenie domu, który będzie można zlokalizować na niewielkich powierzchniowo działkach przy jednoczesnej maksymalizacji funkcjonalności i komfortu użytkowania. CANARIA spełnia w 100% przyjęte założenia.

Wejście główne do domu zlokalizowano pod balkonem dającym równocześnie ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. W wiatrołapie usytuowano przestronną szafę na ubrania wierzchnie oraz zapewniono wygodny dostęp do kotłowni. Centralnie usytuowany hol zapewnia optymalną komunikację w domu. Dla wygody Domowników na parterze przewidziano przestronny pokój dzienny z wyjściem na taras oraz z dostępem do doświetlonej kuchni. W końcu korytarza zapewniono miejsce na podręczną szafę na sprzęt domowego użytku typu odkurzacz, mop, deska do prasowania itp. Tuż obok zlokalizowano łazienkę. Co ważne, łazienka ma dostęp do okna, tak cenionego w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Parter ma jeszcze jeden poważany atut, którym jest przestronny pokój, który może służyć jako sypialnia, pokój gościnny lub gabinet do pracy. Z pokoju, w miarę potrzeb, można łatwo zapewnić wyjście na taras.

Na poddaszu urządzono 3 sypialnie a każdą z nich wyposażono w szafy w zabudowie. Sypialnie dostępne są z przestronnego, doświetlonego holu, w którym również zlokalizowano zabudowane, pojemne szafy na rzeczy wspólne Domowników. Dzięki temu zabiegowi maksymalnie wykorzystano dostępną powierzchnię. Miejsca do przechowywania są niezmiernie ważne w domach o niewielkiej powierzchni. Dopełnieniem funkcji poddasza jest wygodna łazienka, która dzięki przemyślanemu układowi umożliwia zainstalowanie wszystkich niezbędnych przyborów bez dylematów: wanna czy prysznic?

CANARIA przekonuje do siebie przede wszystkim prostotą rozwiązań, zarówno funkcjonalnych jak i technicznych. Dodatkowo, skromne wykończenie elewacji nadaje domowi klasycznego i ponadczasowego wyglądu a zwarta bryła przekryta dwuspadowym dachem wychodzi na przeciw idei ekonomicznego budowania.

 


ElewacjeGwarancja najniższej ceny

Dbamy o najlepszą ofertę dla naszych Inwestorów.Dopasujemy projekt do Twoich potrzeb

W kilka chwil wybierzesz z nami swój wymarzony dom.Kompleksowa obsługa

Pomożemy Ci we wszystkich formalnościach, dostosujemy projekt do Twoich indywidualnych potrzeb.Najkrótszy termin dostawy

Projekt wymarzonego domu może być u Ciebie nawet następnego dnia po zamówieniu.

MyLiveChat