Cena projektu:
7600 Zł

Podstawowe dane

Powierzchnia użytkowa: 469,90m2
Powierzchnia całkowita: 562,72m2
Powierzchnia zabudowy całkowita: 312,80m2
Kubatura: 2553,86m3
Kubatura pomieszczeń: 1443,50m3
Wysokość budynku: 11,78m
Wysokość do okapu: 6,50m

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA

Ściany zewnętrzne: dwuwarstwowe, beton komórkowy 24cm + styropian 20cm
Strop nad parterem: płyta żelbetowa
Strop nad piętrem: płyta żelbetowa
Strop nad poddaszem: płyta żelbetowa
Schody: żelbetowe monolityczne
Ścianka kolankowa: 76cm
Dach: dwuspadowy, nachylenie 38º, pokrycie z blachodachówki

PLIKI DO POBRANIA


Opis

Prezentowany projekt to rozbudowana o garaże wersja czterolokalowego domu zrealizowanego w zabudowie bliźniaczej o nazwie QUATTRO. Prosta bryła wyróżnia się nowoczesnym sposobem wykończenia elewacji zewnętrznych, który zwraca uwagę eleganckim połączeniem jasnego tynku, drewnianej i kamiennej okładziny oraz efektownie przeszklonymi balustradami. Dwuspadowy dach pokryto blachodachówką w kolorze antracytowym.

W każdym z segmentów wydzielono po dwa lokale mieszkalne do których prowadzi wspólna klatka schodowa. Każdy lokal posiada wspaniale doświetloną, jasna strefę dzienną z tarasem lub balkonem na piętrze i poddaszu oraz zadaszony taras na poziomie parteru z bezpośrednim dostępem do prywatnego ogródka. W apartamentach przewidziano salon z wygodnym zestawem wypoczynkowym, który płynnie łączy się z jadalnią oraz aneksem kuchennym umieszczonym w przeszklonym wykuszu. Obok salonu znajduje się sypialnia rodziców, natomiast pokoje dziecięce zlokalizowano w drugiej części mieszkania. Program użytkowy mieszkań uzupełnia komfortowa łazienka.

Za niewątpliwą zaletę projektu należy uznać garaż zlokalizowany na parterze budynku. Przewidziano w nim po jednym miejscu postojowym na każdy lokal mieszkalny. Dodatkowo układ funkcjonalny apartamentów wzbogacono o przestronne pomieszczenia gospodarcze, które doskonale sprawdzą się jako miejsce do przechowywania rowerów oraz sprzętu niezbędnego do utrzymania posesji, np. kosiarek do trawy i węży ogrodowych.

 

QUATTRO Z GARAŻAMI to propozycja, która z pewnością zainteresuje Deweloperów oraz sprawdzi się w realizacji na terenach, gdzie nie ma możliwości zabudowy wielorodzinnej, ponieważ formalnie są to dwa budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej dające w sumie cztery niezależne lokale mieszkalne.

 

 

 

 

 

 


ElewacjeGwarancja najniższej ceny

Dbamy o najlepszą ofertę dla naszych Inwestorów.Dopasujemy projekt do Twoich potrzeb

W kilka chwil wybierzesz z nami swój wymarzony dom.Kompleksowa obsługa

Pomożemy Ci we wszystkich formalnościach, dostosujemy projekt do Twoich indywidualnych potrzeb.Najkrótszy termin dostawy

Projekt wymarzonego domu może być u Ciebie nawet następnego dnia po zamówieniu.

MyLiveChat