Cena projektu:
7749 Zł

Podstawowe dane

Powierzchnia użytkowa: 356,18m2
Powierzchnia całkowita: 356,18m2
Powierzchnia zabudowy całkowita: 235,95m2
Kubatura: 1812,00m3
Kubatura pomieszczeń: 964,00m3
Wysokość budynku: 9,28m
Wysokość do okapu: 6,05m

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA

Ściany zewnętrzne: dwuwarstwowe, beton komórkowy 24cm + styropian 20cm
Strop nad parterem: płyta żelbetowa
Strop nad piętrem: płyta żelbetowa
Schody: żelbetowe monolityczne
Ścianka kolankowa: brak
Dach: dwuspadowy, nachylenie 25º, pokrycie z blachodachówki

PLIKI DO POBRANIA


Opis

Prezentowany projekt jest przykładem domu czterolokalowego zrealizowanego w zabudowie bliźniaczej o praktycznym i funkcjonalnym programie użytkowym wnętrza. Prosta bryła wyróżnia się nowoczesnym sposobem wykończenia elewacji zewnętrznych, który zwraca uwagę eleganckim połączeniem jasnego tynku, drewnianej i kamiennej okładziny oraz efektownie przeszklonymi balustradami. Dwuspadowy dach pokryto płaską dachówką w kolorze antracytowym.

W każdym z segmentów wydzielono po dwa lokale mieszkalne do których prowadzą osobne wejścia bezpośrednio z zewnątrz co zapewnia pełen komfort użytkowania dla każdej z rodzin. W budynku całkowicie wyeliminowano przestrzeń, która mieszkańcy mieliby użytkować wspólnie. Każdy lokal posiada wspaniale doświetloną, jasna strefę dzienną z dostępnym na parterze tarasem i odpowiednio balkonem na piętrze. Salon z wygodnym zestawem wypoczynkowym płynnie łączy się z jadalnią oraz aneks kuchennym umieszczonym w przeszklonym wykuszu. Obok salonu znajduje się sypialnia rodziców, natomiast pokoje dziecięce zlokalizowano w drugiej części mieszkania. Program użytkowy mieszkań uzupełnia komfortowa łazienka oraz pralnia. Dodatkowo właściciele apartamentów na piętrze mają dostęp do obszernego strychu.

QUATTRO to propozycja, która z pewnością zainteresuje Deweloperów oraz sprawdzi się w realizacji na terenach, gdzie nie ma możliwości zabudowy wielorodzinnej, ponieważ formalnie są to dwa budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej dające w sumie cztery niezależne lokale mieszkalne. 

 

 

 

 

 

 


ElewacjeGwarancja najniższej ceny

Dbamy o najlepszą ofertę dla naszych Inwestorów.Dopasujemy projekt do Twoich potrzeb

W kilka chwil wybierzesz z nami swój wymarzony dom.Kompleksowa obsługa

Pomożemy Ci we wszystkich formalnościach, dostosujemy projekt do Twoich indywidualnych potrzeb.Najkrótszy termin dostawy

Projekt wymarzonego domu może być u Ciebie nawet następnego dnia po zamówieniu.

MyLiveChat