Cena projektu:
4349 Zł

Podstawowe dane

Powierzchnia użytkowa: 169,62m2
Powierzchnia całkowita: 199,27m2
Powierzchnia zabudowy: 155,87 m2
Kubatura: 1006,53 m3
Kubatura ogrzewana: 425,52 m3
Wysokość budynku: 9,71 m
Wysokość do okapu: 3,58 m

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA

Ściany zewnętrzne: dwuwarstwowe, bloczek gazobetonowy + styropian/wełna
Strop: płyta żelbetowa
Schody: żelbetowe, zabiegowe
Ścianka kolankowa: 108 cm
Dach: dwuspadowy, nachylenie 42°, pokrycie z dachówki

PLIKI DO POBRANIA


Opis

ZANZIBAR to nowoczesny dom z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem. Elewacja zdominowana jest przez jasny tynk. Elegancji dodają jej akcenty z kamienia, podbitka o kolorze jasnego drewna oraz szklane balustrady. Całość bryły zwieńczona jest ciemnym, ceramicznym, dwuspadowym dachem, który został przełamany nad garażem.

Od strony ogrodu znajduje się częściowo zadaszony taras, który może być miejscem spożywania posiłków jak i strefą relaksu. Sercem domu jest salon połączony z jadalnią. Przestronności nadają mu szerokie przeszklenia. Dodatkowym plusem jest fakt, że w łatwy sposób można dostać się z niego do ogrodu. Na parterze znajduje się pokój, który można zaadoptować na biuro lub kolejną sypialnię. Na poddaszu zaprojektowano 3 przestronne sypialnie. Jedna z nich posiada pojemna garderobę. Znajduje się tu również łazienka wyposażona w wannę, prysznic, sedes oraz dwie umywalki. Dodatkowym atutem domu jest sauna, w której Domownicy mogą zrelaksować się w wolnych chwilach.

Projekt ZANZIBAR charakteryzuje również prosta konstrukcja. Ściany zaprojektowano z bloczków gazobetonowych. Strop nad parterem stanowi płyta żelbetowa monolityczna. Również nad poddaszem wykonano płytę żelbetową, częściowo po skosach, zamiast klasycznej zabudowy gipsowo-kartonowej. Konstrukcję dachu stanowi układ krokwiowy, pokryty dachówką.


ElewacjeGwarancja najniższej ceny

Dbamy o najlepszą ofertę dla naszych Inwestorów.Dopasujemy projekt do Twoich potrzeb

W kilka chwil wybierzesz z nami swój wymarzony dom.Kompleksowa obsługa

Pomożemy Ci we wszystkich formalnościach, dostosujemy projekt do Twoich indywidualnych potrzeb.Najkrótszy termin dostawy

Projekt wymarzonego domu może być u Ciebie nawet następnego dnia po zamówieniu.

MyLiveChat