Cena projektu:
4949 Zł

Podstawowe dane

Powierzchnia użytkowa: 158,90 m2
Powierzchnia całkowita: 238,95 m2
Powierzchnia zabudowy: 158,08 m2
Kubatura: 995,98 m3
Kubatura ogrzewana: 581,24 m3
Wysokość budynku: 9,46 m
Wysokość do okapu: 4,09 m

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA

Ściany zewnętrzne: dwuwarstwowe, bloczek gazobetonowy 24 cm + styropian / wełna 17 cm
Stropy: płyty żelbetowe nad parterem i po  skosach nad poddaszem
Schody: żdelbetowe, zabiegowe
Ścianka kolankowa: 112 cm
Dach: dwuspadowy, nachylenie 38°, pokrycie z dachówki ceramicznej

PLIKI DO POBRANIA


Opis

BORNEO to nowoczesny parterowy dom z poddaszem użytkowym. Zamieszka w nim nawet pięcioosobowa rodzina. Elewacja jest jasna, stonowana, co nadaje bryle lekkości i świeżości. Kolor stolarki okiennej i drzwiowej współgra z drewnianymi akcentami elewacji. Strefa wejściowa i taras podkreśla wykończenie z wodoodpornych płyt betonowych.

Reprezentacyjna strefa dzienna jest przestronna, doskonale doświetlona naturalnym światłem słonecznym. Salon mieści komplet mebli wypoczynkowych, a jadalnia duży stół, tworząc doskonałe miejsce do spotkań w dużym rodzinnym gronie. Przestrzeń kuchenna wyraźnie wyodrębniono z przestronnej strefy dziennej. Jest ergonomiczna. Posiada zarówno wygodne miejsce do gotowania jak i przechowywania. Zaplecze techniczne stanowią jednostanowiskowy garaż i kotłownia z osobnym wyjściem na zewnątrz.

Funkcjonalnie zaprojektowane poddasze to przestrzeń prywatna użytkowników. Wysoka ścianka kolankowa daje możliwość funkcjonalnej aranżacji wnętrz. Główna sypialnia posiada garderobę. Zaproponowano osobno wydzieloną pralnię z miejscem do suszenia odzieży. Dom posiada strych – miejsce magazynowania, które można również dowolnie zaaranżować na pomieszczenie o innym przeznaczeniu.

Projekt BORNEO cechuje prosta i tania konstrukcja zaprojektowana z bloczków gazobetonowych. Stropy nad parterem i poddaszem po skosach wykonano jako monolityczne żelbetowe.

 


ElewacjeGwarancja najniższej ceny

Dbamy o najlepszą ofertę dla naszych Inwestorów.Dopasujemy projekt do Twoich potrzeb

W kilka chwil wybierzesz z nami swój wymarzony dom.Kompleksowa obsługa

Pomożemy Ci we wszystkich formalnościach, dostosujemy projekt do Twoich indywidualnych potrzeb.Najkrótszy termin dostawy

Projekt wymarzonego domu może być u Ciebie nawet następnego dnia po zamówieniu.

MyLiveChat