Cena projektu:
4449 Zł

Podstawowe dane

Powierzchnia użytkowa: 187,80m2
Powierzchnia całkowita: 239,20m2
Powierzchnia zabudowy: 203,97m2
Kubatura brutto: 1115,50m3
Kubatura ogrzewana: 773,00m3
Wysokość budynku: 7,70m
Wysokość do okapu: 4,08m
Powierzchnia dachu: 245,00 m2

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA

Ściany zewnętrzne: dwuwarstwowe, beton komórkowy 24cm + styropian 15cm
Strop nad parterem: płyta żelbetowa
Schody: żelbetowe monolityczne
Ścianka kolankowa: 1,26m
   Dach: dwuspadowy, nachylenie 35º , pokrycie z blachy płaskiej w rąbek

 

PLIKI DO POBRANIA


Opis

 

„CANARI” to niezwykle interesujący projekt szczególnie polecany do realizacji na wąskich działkach. Budynek charakteryzuje się nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi i doskonale zaaranżowaną przestrzenią wewnętrzną. Uwagę zwracają panoramiczne przeszklenia sięgające wysokości dwóch kondygnacji, które otwierają wnętrze na otaczający ogród oraz doświetlają pomieszczenia.

 

Wnętrze domu zachwyca pomysłowością i funkcjonalnym rozplanowaniem pomieszczeń. Strefa dzienna to otwarta przestrzeń o czytelnie określonych funkcjach, w której salon płynnie łączy się z jadalnią. W programie kuchni przewidziano okazałą, nowoczesną wyspę z dodatkowym blatem do przygotowywania posiłków oraz barkiem śniadaniowym. Poczucie przestronności potęguje antresola, która uzupełnia strefę wypoczynkową dając dodatkową przestrzeń, którą można łatwo dostosować do preferencji domowników.

 

Na parterze przewidziano sypialnię rodziców z prywatną łazienką i miejscem na garderobę. W strefie nocnej zlokalizowanej na poddaszu przewidziano 4 pokoje dziecięce oraz ogólnodostępną łazienkę z wanną i prysznicem.

 

Dodatkowym atutem projektu jest wygodna część gospodarcza do której zalicza się garaż z dwoma miejscami postojowymi, kotłownia na paliwo stałe, z osobnym wyjściem z zewnątrz, spiżarnia oraz pralnia dostępna z wiatrołapu.

 

CANARI jest projektem domu polecanym szczególnie na wąskie działki, który wyróżnia się nowoczesnym stylem wykończenia i funkcjonalnym wnętrzem.

 

 

 


ElewacjeGwarancja najniższej ceny

Dbamy o najlepszą ofertę dla naszych Inwestorów.Dopasujemy projekt do Twoich potrzeb

W kilka chwil wybierzesz z nami swój wymarzony dom.Kompleksowa obsługa

Pomożemy Ci we wszystkich formalnościach, dostosujemy projekt do Twoich indywidualnych potrzeb.Najkrótszy termin dostawy

Projekt wymarzonego domu może być u Ciebie nawet następnego dnia po zamówieniu.

MyLiveChat