Cena projektu:
4849 Zł

Podstawowe dane

Powierzchnia użytkowa: 168,99m2
Powierzchnia całkowita: 188,48m2
Powierzchnia zabudowy: 123,63m2
Kubatura: 860,00m3
Kubatura pomieszczeń: 490,00m3
Wysokość budynku: 9,00m
Wysokość do okapu: 5,89m
Powierzchnia dachu: 179,66 m2

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA

Ściany zewnętrzne: dwuwarstwowe, beton komórkowy 24cm + styropian 20cm
Strop nad parterem: płyta żelbetowa
Strop nad piętrem: płyta żelbetowa
Schody: żelbetowe monolityczne
Ścianka kolankowa: 25cm
Dach: wielospadowy, nachylenie 25º, pokrycie z dachówki ceramicznej

PLIKI DO POBRANIA


Opis

 

KOLORADO to projekt nowoczesnego domu piętrowego z garażem jednostanowiskowym. Bryła budynku nawiązuje do podmiejskiej zabudowy willowej. W projekcie dom przykryty został dachem wielospadowym. Zastosowany na elewacji biały tynk połączony z grafitową dachówką oraz stolarką w kolorze hebanu tworzy wyjątkową kompozycję. Na elewacji frontowej zaprojektowano funkcjonalne wcięcie, dzięki czemu powstał podcień, który dobrze osłania strefę wejściową przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

 

Wnętrze domu KOLORADO zostało zaprojektowane czytelnie i funkcjonalnie. Po wejściu do środka znajdujemy się wiatrołapie mieszczącym szafę ubraniową. Odpowiednio zaaranżowana szafa z pewnością pomieści odzież wierzchnią i obuwie zarówno domowników jak i gości. Po przejściu w głąb domu znajdujemy się w otwartej części dziennej. Składa się na nią kuchnia oraz przestronny salon z jadalnią, które zostały mocno doświetlone przez duże przeszklenia tarasowe.

 

Pełna wysokość piętra zapewnia komfortowe użytkowanie strefy prywatnej. Piętro domu mieści sypialnie domowników. Zaprojektowano tam prywatną strefę rodziców, składającą się z sypialni, łazienki i garderoby. Oprócz niego do dyspozycji pozostałych domowników mamy 3 sypialnie i dużą łazienkę.

 

Ogromną zaletą projektu KOLORADO jest jego zwarta bryła oparta na bazie prostokąta. Dodatkowo zastosowanie luksferów w jednej z elewacji daje możliwość sytuowania budynku nawet na działkach o szerokości 18,0m.

 

KOLORADO dom nowoczesny, funkcjonalny i prestiżowy, a jednocześnie ekonomiczny w budowie i późniejszej eksploatacji.

 

 


ElewacjeGwarancja najniższej ceny

Dbamy o najlepszą ofertę dla naszych Inwestorów.Dopasujemy projekt do Twoich potrzeb

W kilka chwil wybierzesz z nami swój wymarzony dom.Kompleksowa obsługa

Pomożemy Ci we wszystkich formalnościach, dostosujemy projekt do Twoich indywidualnych potrzeb.Najkrótszy termin dostawy

Projekt wymarzonego domu może być u Ciebie nawet następnego dnia po zamówieniu.

MyLiveChat