Cena projektu:
3849 Zł

Podstawowe dane

Powierzchnia użytkowa: 82,57m2
Powierzchnia całkowita: 107,54m2
Powierzchnia zabudowy: 158,87m2
Kubatura brutto: 678,70m3
Kubatura ogrzewana: 285,00m3
Wysokość budynku: 5,95m
Wysokość do okapu: 3,00m
Powierzchnia dachu: 240,00 m2

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA

Ściany zewnętrzne: dwuwarstwowe, beton komórkowy 24cm + styropian 16cm
Strop nad parterem: płyta żelbetowa
Dach: wielospadowy, nachylenie 25º

PLIKI DO POBRANIA


Opis

ZELANDIA to projekt kompaktowego ale niezwykle funkcjonalnego i przytulnego parterowego domu o szerokim spektrum możliwości adaptacyjnych. Dom ma jedynie 107,54m2 powierzchni całkowitej, ale znalazły w niej swoje miejsce wygodny salon z aneksem kuchennym, 3 pokoje, łazienka, kotłownia i ustawny garaż jednostanowiskowy. Dzięki temu, w domu z pewnością wygodnie zamieszka 4-5 osobowa rodzina.

Podstawowym założeniem przyświecającym tworzeniu projektu było umożliwienie wykorzystania do budowy wąskich działek (<16m) z maksymalnym wykorzystaniem światła dziennego w projektowanych pomieszczeniach. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom funkcjonalnym, powstał dom, który można z łatwością dostosować do indywidualnych potrzeb w zakresie powierzchni i przeznaczeniu poszczególnych pomieszczeń.

Inwestorzy, którzy zdecydują się na realizację ZELANDII na działkach szerszych niż 17,23m, przy niewielkich nakładach zyskają możliwość łatwego powiększenia pomieszczeń kotłowni i łazienki. Wystarczy przesunąć zewnętrzne ściany tych pomieszczeń do lica ścian głównych, oczywiście z uwzględnieniem lokalizacji nowych okien, i już można się cieszyć z dodatkowych 8m2 wewnętrznej powierzchni.

ZELANDIA przekonuje do siebie przede wszystkim funkcjonalnością wnętrza. Niewątpliwym atutem jest również stonowana architektura ale we współczesnym ujęciu, dzięki czemu idealnie wpisuje dom niemal w każde otoczenie.

 


ElewacjeGwarancja najniższej ceny

Dbamy o najlepszą ofertę dla naszych Inwestorów.Dopasujemy projekt do Twoich potrzeb

W kilka chwil wybierzesz z nami swój wymarzony dom.Kompleksowa obsługa

Pomożemy Ci we wszystkich formalnościach, dostosujemy projekt do Twoich indywidualnych potrzeb.Najkrótszy termin dostawy

Projekt wymarzonego domu może być u Ciebie nawet następnego dnia po zamówieniu.

MyLiveChat