Cena projektu:
4099 Zł

Podstawowe dane

Powierzchnia użytkowa: 152,85m2
Powierzchnia całkowita: 203,63m2
Powierzchnia zabudowy: 151,57m2
Kubatura brutto: 803,00m3
Kubatura ogrzewana: 537,00m3
Wysokość budynku: 8,64m
Wysokość do okapu: 4,06m
Powierzchnia dachu: 253,00 m2

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA

Ściany zewnętrzne: dwuwarstwowe, beton komórkowy 24cm + styropian 16cm
Strop nad parterem: płyta żelbetowa
Strop nad poddaszem: płyta żelbetowa
Dach: dwuspadowy, nachylenie 40º

PLIKI DO POBRANIA


Opis

CEJLON to przestronny i wygodny dom, przeznaczony dla rodziny liczącej nawet 6 osób.Zaprojektowany został z myślą o tych Inwestorach, dla których funkcjonalny układ pomieszczeń musi iść w parze z solidną i bezpieczną konstrukcją. To przede wszystkim dla nich nad poddaszem zaprojektowano strop w postaci żelbetowej płyty.

Oprócz solidnej konstrukcji, dom posiada szereg innych atutów, do których niewątpliwie należy zaliczyć prostotę rozwiązań technicznych oraz czytelny układ wnętrza. Parter stanowi strefę dzienną, w której zlokalizowano przestronny salon, kuchnię, spiżarnię i jadalnię z dostępem do tarasu. Pokoje dla Użytkowników przewidziano na poddaszu. Jest ich aż pięć, z których dwa posiadają dostęp do własnej garderoby. W sam raz dla Mamy i Taty oraz... rozpieszczanej Gwiazdy Domu ;) Prosty i tani w realizacji dach dwuspadowy, dzięki starannemu doborowi wysokości, wcale nie umniejsza funkcjonalności pomieszczeń poddasza.  Całości dopełnia techniczna strona domu, którą stanowi m.in. pralnia z suszarnią oraz obszerna kotłownia. Ponadto zadbano o komfort zmotoryzowanych Domowników poprzez urządzenie dwustanowiskowego garażu.

CEJLON to atrakcyjny pod wieloma względami dom. Bryła na bazie prostokąta, dwuspadowy dach oraz tradycyjna technologia wykonania korzystnie wpływają na koszty realizacji. Przemyślany i funkcjonalny układ wnętrza zapewni z kolei komfort użytkowania. Domownicy będą wniebowzięci :)

 


ElewacjeGwarancja najniższej ceny

Dbamy o najlepszą ofertę dla naszych Inwestorów.Dopasujemy projekt do Twoich potrzeb

W kilka chwil wybierzesz z nami swój wymarzony dom.Kompleksowa obsługa

Pomożemy Ci we wszystkich formalnościach, dostosujemy projekt do Twoich indywidualnych potrzeb.Najkrótszy termin dostawy

Projekt wymarzonego domu może być u Ciebie nawet następnego dnia po zamówieniu.

MyLiveChat