Cena projektu:
4149 Zł

Podstawowe dane

Powierzchnia użytkowa: 129,27m2
Powierzchnia całkowita: 197,00m2
Powierzchnia zabudowy: 101,90m2
Kubatura:733,73m3
Wysokość budynku: 8,79m
Wysokość do okapu: 4,07m
Powierzchnia dachu: 159,61 m2

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA

Ściany zewnętrzne: dwuwarstwowe, beton komórkowy 24cm + styropian
Strop nad parterem: płyta żelbetowa
Dach: dwuspadowy, nachylenie 40º

PLIKI DO POBRANIA


Opis

KOS to projekt skromnego, ale niezwykle funkcjonalnego i przytulnego domu z poddaszem oraz częściowym podpiwniczeniem. Dzięki szerokiemu wachlarzowi możliwości adaptacyjnych dom z łatwością można dostosować do indywidualnych potrzeb.

Układ pomieszczeń pozwala na łatwe zmiany ich funkcji. Przykładowo, pomieszczenie gospodarcze przy wiatrołapie można adaptować na dodatkowy pokój lub gabinet. Budynek można podpiwniczyć w całości lub zrezygnować całkowicie z podpiwniczenia przenosząc kotłownię na poziom parteru. Urządzając do niej dostęp z wiatrołapu, zapewniamy komfort użytkowania nawet kotłowni na paliwo stałe.

KOS przekonuje do siebie przede wszystkim prostotą rozwiązań funkcjonalnych. Dodatkowym atutem jest klasyczna architektura lecz we współczesnym ujęciu. Szlachetne wykończenie elewacji nadaje projektowi ponadczasowej elegancji i stylu. KOS to idealna propozycja dla poszukujących domu wpisującego się w zawsze aktualne trendy związane z ergonomią i ekonomią stosowanych rozwiązań.


ElewacjeGwarancja najniższej ceny

Dbamy o najlepszą ofertę dla naszych Inwestorów.Dopasujemy projekt do Twoich potrzeb

W kilka chwil wybierzesz z nami swój wymarzony dom.Kompleksowa obsługa

Pomożemy Ci we wszystkich formalnościach, dostosujemy projekt do Twoich indywidualnych potrzeb.Najkrótszy termin dostawy

Projekt wymarzonego domu może być u Ciebie nawet następnego dnia po zamówieniu.

MyLiveChat